Ga naar hoofdtekst
4 Januari 2022

Al acht jaar op rij is CliniSys | MIPS genomineerd als Oost-Vlaamse ‘Trends Gazelle’

De ‘Trends Gazellen’ van 2022 voor de provincie Oost-Vlaanderen zijn genomineerd.

Inspirerend rolmodel

Dit jaar heeft de redactie van Trends Magazine voor de 21e keer 250 Trends Gazellen per provincie geselecteerd. Gazellen zijn snelgroeiende bedrijven die een integraal onderdeel vormen van ons economisch landschap. Deze competitieve ondernemingen hebben een positieve invloed op het ondernemingsklimaat in hun regio. Het zijn krachtbronnen van innovatie en werkgelegenheid. De Trends Gazellen worden bestempeld als een inspirerend rolmodel voor andere bedrijven.

Trends Gazelle is niet gebaseerd op een flashy presentatie of dynamische sales pitch. Trends Gazelle is gebaseerd op solide groeicijfers: groei in toegevoegde waarde, groei in personeel en groei in cashflow.

De methodologie is als volgt:

Op basis van een kwantitatieve analyse van de Trends Top onderscheiden zich 3 categorieën van bedrijven:

  • kleine bedrijven
  • middelgrote bedrijven
  • grote bedrijven

Vervolgens controleert Trends Magazine hun balansen van de 5 voorbije boekjaren aan de hand van 3 criteria en maakt een rangschikking van de groei-evolutie (in absolute en procentuele cijfers):

  • groei in toegevoegde waarde
  • groei in personeelsbestand
  • groei van de cashflow

Trots en blij

“We zijn erg blij dat de redactie van Trends Magazine voor het achtste jaar op rij onze sterke groei benadrukt met deze nominatie. Ons team heeft dit bereikt door een opmerkelijke groei in teamwork tussen onze medewerkers, klanten, leveranciers en onze stakeholders”, zegt John Lebon, CEO Clinisys | MIPS.

“In het afgelopen decennium hebben we hard gewerkt aan onze Europese expansie die geleid heeft tot een unieke marktleiderspositie in software voor klinische laboratoria. We groeien zowel organisch als door overnames, wat zich vertaalt in een gestage en stabiele stijging van de omzet, elk jaar opnieuw. In elk van de landen waar we een eigen vestiging hebben, zijn we continu op zoek naar nieuwe medewerkers om ons team te versterken. Op deze manier kunnen we producten en diensten blijven leveren die onze klanten helpen hun laboratoriumprocessen te optimaliseren. Ik wil graag van de gelegenheid gebruik maken om iedereen die heeft bijgedragen aan het bereiken van deze uitstekende prestatie zeer oprecht te bedanken.”

De ranglijst wordt in maart 2022 bekendgemaakt.